Jak wydłużyć erekcję – przedłużenie stosunku u mężczyzny

Gdy seks trwa zbyt krótko

Mówiąc seks, mam na myśli oczywiście pojedyncze stosunki seksualne. Każdy taki stosunek składa się z kilku faz, które muszą trwać odpowiednio długo. Wszystko zaczyna się od gry wstępnej, czyli wzajemnych pieszczot partnerów, które mają za zadanie przygotować ich do dalszej akcji. Drugą fazą stosunku płciowego jest erekcja mężczyzny i penetracja pochwy. Ta faza też powinna trwać co najmniej kilka minut. Końcowa faza stosunku to wytrysk nasienia i orgazm, który przeżywa zarówno mężczyzna jak i kobieta. Stosunek płciowy powinien trwać na tyle długo, by rozgrzać i zaspokoić mężczyznę i kobietę. Skrócenie stosunku ma miejsce zazwyczaj z dwóch powodów. Pierwszym jest zbyt krótkotrwała erekcja, co skutkuje brakiem możliwości penetracji pochwy i kontynuowania stosunku. Drugi, to przedwczesny wytrysk, który może nastąpić zaraz po pojawieniu się erekcji. To też ogromna przeszkoda w satysfakcjonującym seksie, ponieważ mężczyzna kończy, gdy kobieta nie zdążyła poczuć przyjemności.

Krótkotrwała erekcja

Krótkotrwała erekcja może pojawiać się u mężczyzn bardzo młodych i stoją za tym czynniki psychiczne, takie jak kompleksy, lęk przed ośmieszeniem, lęk przed ciążą i chorobami wenerycznymi. U mężczyzn w wieku średnim erekcja bywa zbyt krótka na skutek zaburzeń funkcjonowania układu sercowo naczyniowego. Słabe ukrwienie penisa wynika ze złego stanu naczyń krwionośnych, którymi dopływa ona do ciał jamistych prącia. U panów w wieku starszym erekcja jest krótka ze względu na naturalnie postępujące starzenie się organizmu.

Jak przedłużyć erekcję

Najlepsza dla erekcji jest oczywiście profilaktyka, czyli dbanie o zdrowie ogólne zanim jeszcze pojawi się problem. Dbanie, czyli aktywność fizyczna, zdrowa dieta, odpowiednia ilość snu i wypoczynku. Gdy problem już jest trzeba zacząć od zbadania jego przyczyny. Jeśli tkwi w psychice, najlepiej skorzystać z pomocy seksuologa. Jeśli jest organiczna, trzeba sprawdzić jakie schorzenie objawia się problemami z erekcją i zacząć je leczyć. Można też sięgnąć po ogólnie dostępne tabletki na erekcję. Trzeba się jednak upewnić, że nie występują przeciwwskazania do ich przyjmowania.

Źródło artykułu: https://www.aptekakamagra.pl/

Uncategorized

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous reading
W jaki sposób działa Viagra?
Next reading
Jak działa Kamagra?